Наших Приятелів побільшало
![](https://www.ridnya.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/img_20211130_104144-1024x766.jpg)
В рамках #щедрогоВівторка Стрийська ЗШ І -ІІІ ст №6 зустрічала Кухара_милосердя Юрія Комарницького, автора фільму “Стрий. Легенда”, який поділився рецептами свого успіху та вчив дітей готувати страви добра та милосердя!
В рамках #щедрогоВівторка Стрийська ЗШ І -ІІІ ст №6 зустрічала Кухара_милосердя Юрія Комарницького, автора фільму “Стрий. Легенда”, який поділився рецептами свого успіху та вчив дітей готувати страви добра та милосердя!