Щедрий вівторок - кухарі милосердя. Едуард Поліщук
![](https://www.ridnya.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/img_20211201_142235-1024x766.jpg)
Школі №4, що у Стрию, пощастило бо спікер, який мав зустріч з дев’ятикласниками – це людина з почуттям гумору, яка вміє задавати позитивний настрій, що заряджає на дію, на активність, на успіх- бо це те, що притаманне йому – Едуард Полищук , що дивує своїми інтересами (пауерліфтинг, шахи), вміннями (програмування, користування соцмережами та смартфоном загалом), активністю (ви , мабуть, чули, як “розмовляють” світлофори у Стрию – це за його наполяганням міська влада зробила їх такими). Тож скиглити після нього тим, хто його послухав, не випадає!