Подарунки нашим друзям та Учасникам фонду

Друзі, як ми уже розповідали на нашій сторінці у Фейсбук,  5 листопада гарне товариство з числа членів Благодійного фонду Рідня (Ігор Чорновус, Петро Маковський, Василь Дмитришин) та представники Сколівського лісництва  (п. Ігор Одинак та п. Сергій) за сприяння старости с. Труханів п. Дмитра Поповича промаркували маршрут на г.Ключ із с.Труханів.

         Звісно, фонд Рідня не міг не відзначити цих людей за їх волонтерську працю, тож вчора, коли наші друзі завітали в осідок «Рідні», п. Петро Маковський вручив старості с. Труханів п. Дмитрові нашу брендовану футболку, на якій, до речі, відображено маршрут «Горами нашої слави», прокладений свого часу п. Петром та п. Богданом Сидораком, який є також членом організації. Символічно, що у цьому маршруті є і гора Ключ, пік якої, як виявила наша нещодавна експедиція, знаходиться за 1200 м від могили Січових Стрільців!

         Не залишився без подарунку й п. Сергій, який, окрім футболки, отримав ще й новенький телефон, якого дуже потребував, оскільки він сам є переселенцем з Черкащини.

         Оскільки подія відбувалася у часі засідання нашого фонду, то ми скористалися нагодою відмітити й нашого члена п. Євгена Моїсеєва з ГО «ГОУ ФРЕНДС» та подарували йому брендовані худі, кепку, шопер та парасольку з логотипом «Рідні». Про співпрацю з цією непересічною людиною, селфменом, який зумів сам себе підняти з соціального дна до вершин громадського служіння людям ми вже розповідали у матеріалі про створення соціального центру Go Friends Save UA. Саме у діяльності цього центру ми віднайшли спільні точки роботи, а саме –харчування людей з числа ВПО у м. Стрий на базі піцерії Tistoteria.pizza, що на вул. Людкевича, 5. А це сотня людей щодня!

         Ще один приємний момент – це бажання п. Миколи Петрівського, начальника Стрийського МБТІ, який з перших днів війни став членом нашого штабу, стати членом фонду та зобовязатися щомісячно регулярно сплачувати внески на користь діяльності фонду. Ба більше, п. Микола виявив охоту приймати рішення та залучатись до управління фондом. До слова, п. Микола вже проявив активність, беручи участь у засіданнях Штабу гуманітарної допомоги «Рідня», тож це рішення не випадкове, бо під «крилом» Рідні завше збираються люди проактивні та ціннісно орієнтовані. Тож тепер очікуємо на рішення Наглядової ради  про надання йому статусу Учасника ФГ «Рідня» .

         Ви також можете стати Учасником нашого фонду й стати поруч тих, хто не на словах, а ділом (тобто гривнею :))  допомагає наповнювати нашу скарбничку, яка служить українській громаді, а саме – ініціативним групам, які втілюють проєкти, що мають за мету наблизити нашу Перемогу. Бо наш фонд бачить у такій когорті Учасників велику силу, бо якщо, приміром, у нас буде 1000 таких учасників, що будуть місячно жертвувати принаймні 100 грн, то у рік ми зможемо підтримати наші громади на більш ніж мільйон гривень!

Тож долучайтесь до нас, заповнюйте цю форму та ставайте частиною нашої команди – команди фонду громад «Рідня»!


   
 
#фондРідня #ВПО #волонтери #допомогаВПО #допомогаАрмії #творимо гідні громади