Почалася співпраця з фондом "МХП - громаді"

Найважливіше, це живе спілкування з людьми у громадах, які восьмий місяць (не рідко і восьмий рік) волонтерять та допомагають війську та ВПО. Наш фонд, спільно із Фонд “МХП-Громаді” вирішили через пряму розмову у громадах активізувати конкурс волонтерських ініціатив та розширити можливості для їх фінансування.

Цього разу, наші представники побували у Рудківській громаді у семи старостинських округах. Саме малі громади були нашою метою і їх активісти, оскільки частенько ресурси залишаються у містах. На дев’яти зустрічах у громадах вдалося поспілкуватися із майже ста людьми, які вже багато реалізували ініціатив, але почувши про можливе фінансування їхніх майбутній проєктів, тут же на зустрічах готові були описувати, які потреби військових будуть вирішувати (це від виготовлення окопних свічок і саперних лопат до тушівок, випічки та домашніх пирогів, тривалого зберігання, це опіка над пораненими у госпіталях та культурологічна робота із ВПО, це залучення молоді до місцевих ініціатив зі збору коштів та організації вечорів із ВПО тощо).

Цей потік ініціатив бере на себе адмініструвати наш фонд, використовуючи електронну форму на сайті для подачі заявок, будемо здійснювати наставництво та спільно із згаданим партнером фінансувати переможців конкурсу проєктів. Особлива вдячність натхненним керівниці фонду “МХП-Громаді” Тетяні Волочай та Львівській регіональній представниці Ірині Семко.
  Ряд громад забажали створити громадські об’єднання, що суттєво полегшить притягнення у громади ресурсів від різних донорів.
Робота тільки розпочалася, але ми впевнені, що навіть такі малі кроки допомоги для громад, налаштовують на підвищення довіри та роблять неможливе – можливим.
Разом – до Перемоги!
 

Ви можете допомогти армії та внутрішньо переміщеним особам:

Для цього заповніть  форму  на отримання фінансування 

Детальніше про Програму «Підтримка активностей місцевих громад для перемоги над московськими нациста


Підтримати діяльність фонду – переходь сюди (рахунок Charity box)