Європейська співпраця фонду

Європейська співпраця фонду
Гарна подія прикрасила зимові хуртелиці. До нас, до осідку фонду у Народний дім міста Стрия. завітали приємні гості із Ради Європи, пані Верена Тейлор – директорка Офісу Генерального Директорату програм, із Страсбургу, Франція, пан Стен Ньорлов – голова Офісу Ради Європи в Україні, пан Володимир Кебало – менеджер програм “Зміцнення залученості громадськості у демократичному процесі прийняття рішень в Україні” та пан Олег Дукас, експерт Ради Європи.
Зустріч була на “поважній ноті” – ми звітували за зроблене у спільних проєутах із Радою Європи та висловили свої побажання про форми майбутньої співпраці. Зустріч підтримав голова Наглядової ради фонду Петро Маковський, членикиня Наглядової ради Марта Остапович, координатори фонду Святослав Сурма та Ігор Ковердан, а також наші волонтери Юрій Комарницький та Олег Ковердан.
Якщо перерахувати, то з Радою Європи та спільно із Стрийською міською радою фонд взяв участь у процесі консультацій, щодо розвитку проспекту Чорновола, підготовці Статуту громади та його популяризації. Тепер активно співпрацюємо із впровадження громадського бюджету участі у Стрийській громаді.
Тепр наші погляди спрямовані на проведення першого у Стрийській громаді конкурсу громадських проєктів та підготувати можливість впровадження шкільного бюджету.
Намірів багато і з такими європейськими партнерами ми зможемо всі їх втілити і допомогти мешканцям громади відчути себе європейцями. А такі завдання наші європейські друзі прирівняли до захисників України.
Святослав Сурма, координатор розвитку фонду
 
Детальніше читай тут: