Безкоштовну програму адаптації ВПО на Львівщині розробив фонд Рідня

 Повномасштабна війна змусила тисячі людей покинути власні домівки та почати нове життя у інших регіонах України. Понад 250 тисяч людей вже офіційно зареєструвались як ВПО у Львівщині. Та станом на вересень 2022 року 400 000 нових жителів заїхали у Львівську область.

Благодійний фонд Рідня допомагає ВПО

Відповідальність за добробут переселенців, окрім влади, на себе мають брати соціально – відповідальні громади. Такої думки притримуються члени благодійного фонду Рідня.

Менеджери фонду Рідня завжди на зв’язку

«Менеджери фонду Рідня регулярно проводять зустрічі із вимушеними переселенцями. Ми цікавимось їхнім станом та разом намагаємось знайти оптимальні шляхи вирішення їхніх потреб. Стає зрозуміло, що цікавить нових жителів. Більшість бажають розвиватись культурно, вивчати історію регіону, знайомитись із надбанням, відвідувати спортивні заходи та долучатись до волонтерських проектів. Тому ми і вирішили розробити унікальну програму для ВПО. Запрошуємо долучитись переселенців всієї області. Участь безкоштовна. Ми вже 11 років допомагаємо жителям Львівської області покращувати соціальне життя регіону. Із початком повномасштабного наступу російської орди ми не могли залишатись осторонь. Звісно, не забуваємо про культурні та творчі проекти, але все більше допомагаємо збройним силам та ВПО. Майбутнє нашої країни у наших руках», – зазначає адміністратор фонду Святослав Сурма.

Фонд Рідня підтримує нових жителів громади

 Фонд «Рідня» має на меті об’єднати жителів громад Львівської області заради покращення добробуту регіону та міст.

За інформацією про участь у програмах для ВПО звертайтесь до Святослава Сурми – 0965512247