Запрошуємо до БУРу!

БУР волонтери в Стрию

 

Стрий мальовниче місто на березі ріки та важливий транспортний вузол у Львівській області. Не дивно що сюди переїхало чимало людей з постраждалих територій. Разом з командою “Будуємо Україну Разом – БУР” волонтери з різних куточків України та з за кордону працюють майже місяць у Стрию, спільно роблять ремонт простору загального користування на третьому поверсі в гуртожитку по вул. Болехівській. 

З волонтерами з Львівщини, центру та сходу України на об’єкті працювала Євгенія якій 71 рік. Євгенія приїхала з Харкова до Стрия щоб допомогти людям, що втратили свій дім через війну. Допомагали волонтери з США та Канади. Зокрема волонтер Майкл зі Штатів, який знає російську, але сказав, що не говоритиме мовою окупанта і вивчає українську.

За місяць вдалося зробити 91 дерев’яне ліжко. Разом із дизайнерами з платформи ОСТРІВ, які були ініціаторами проведення табору в Стрию, облаштували спільний простір у гуртожитку, де живуть переселенці з Харківської та Донецької областей. 

На волонтерів чекає ще цілий тиждень активної роботи. 14 серпня розпочався фінальний 3-ій заїзд, який триватиме до 21 серпня включно.

 

Партнери проекту: Благодійний фонд “Фонд громад “Рідня”, архітектурна Студія Formografia та платформа Острів.

 

Долучитися до волонтерства з БУР в інших містах легко, достатньо заповнити анкету: https://cutt.ly/7L2MrAd

Умови участі:

– 18+

– бажання волонтерити та допомагати

– волонтерський внесок: 400 грн. (10 % від вартості твого перебування на таборі)

– досвід у будівництві не обов’язковий   

 

Детальніше що таке БУР табір https://bur.ukredu.org/shho-take-bur-tabir/ 

 

Будуємо Україну Разом — це програма БО “Українська освітня платформа”, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. БУР виник у 2014 році під час відновлення будинків у деокупованому Краматорську. Волонтери встановили нові вікна у знаменитій Краматорській багатоповерхівці та відбудували два повністю зруйновані будинки у Семенівці. Юрко Дідула та Коля Дорохов восени 2014 року створили в Краматорську перший в Україні молодіжний центр “ВІЛЬна ХАта”.

 

За 8 років діяльності команда залучила до волонтерства більш як 4 тисячі молоді з України та різних куточків світу. БУР напрацював унікальну модель підсилення молоді через волонтерство, неформальну освіту, фінансування бізнес та освітніх проєктів, менторство та формування довіри, які ми успішно застосували в 87 містах по всій Україні.

 

З 2014 року команда проводила БУР табори – волонтерські будівничі табори в невеликих містах чи селах України, які залучають молодь з усієї країни до волонтерства: допомагати створювати чи облаштувати молодіжні простори для місцевої молоді, допомагати сім’ям у потребі відремонтувати помешкання, знайомитись з місцевістю та формувати нові соціальні зв’язки.

Із початку повномасштабного вторгнення облаштовуємо будинки тривалого перебування в західних та центральних областях України для родин, що втратили свій дім внаслідок російської агресії. 

 

БУР в соцмережах:

Instagram https://www.instagram.com/burburbuuur/ 

Facebook https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether 

Telegram https://t.me/burburbuuur 

Сайт https://bur.ukredu.org/ 

 

Фото з робіт в Стрию: 

https://drive.google.com/drive/folders/1p-nYYu4pvdZwTdH3xUVU7go-IGuywWcx 

 

Контактна особа:

Христина Дубницька

063 497 89 07

kdubnytska.bur@ukredu.org