Великдень у Львові на Південному

Великдень у Львові на Південному. Організатори запросили на святкування сім’ї тимчасово переміщених осіб. Це було частиною проекту ознайомлення біженців з традицією відзначення Паски на Західній Україні і Європі, історико-культурною спадщиною регіону. Волонтери з Південного Марина Емерзіян і Володимир Кроснопольський провели квести для дітей , як поводити себе під час сигналів тривоги. Художники хенд –мейду провели Майстер класи з писанкарства, ткацтва. Особливий гість – Люсьєна Винокурова – композитор, піаністка та співачка, президент «Мистецького Центру Люсьєни Винокурової» , організувала сеанс музикотерапіїдля дошкільнят та молодших школярів з унікальної авторської методики «Логоритміка ЛВ». Після чого разом з усіма заспівала флеш-моб «Ой у лузі червона калина».

 Та найбільшим сюрпризом стала святкова безпрограшна лоторея для учасників майстер –класів та забав. Призи для якої надали торгові заклади Південного. Гжегож Байстер – координатор хабу  БФ «Рідні» «Волонтери на Південному» висловив подяки. і вручив їх всім партнерам : Співорганізатору та ведучому Юрію Комарницькому -голові правління Агенції регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» Микола Бабʼяк-волонтер, голова батьківської громади СЗШ №40 Леся Іванська-Шеф-кухар СЗШ №40 м. Львова Ігор Тимець-Директор “Історико-краєзнавчого музею” м.Винники Ярослав Болжеларський-Директор Львівського інституту Українського державного університету науки і технологій Гришко Людмила -Директор громадської організації “Золоті Роки” Ірина Маковей-Директор СЗШ №40 м. Львова Олег Мохнацький-Директор ліцею № 18 Львівської Міської Ради Світлана Кушнір-Директор ліцею №75 імені Лесі Українки Львівської Міської Ради Зоряна Демчук-0Директор СЗШ № 77 м. Львова Божена Назар-Директор Львівської гімназії «Євшан» Павло Гнус-Директор СЗШ №68 м. Львова Микола Цимбала-0Ресторан «Фільварок» Людмила Бурбура-Волонтер Юлія Білостоцька-В.о. директора ТВК «Південний» Олександра Зізенкова-Волонтерка, Німеччина Богдана Лучка-Художниця, волонтерка Marta Małecka-Благодійна Організація «Be a hero UA» Роман Була-Компанія «Рік Авто» Роман Андрус-Волонтер Євген Микулишин-Волонтер Grzegorz Draus-ksiądz Юрій Левценюк-Пастор Іван Ханик-Волонтер Петро Комар-Волонтер Михайло Садовський-отець Тарас Левицький-Катехетична школа на Південному Марина Емерзіян-волонтер хабу «Рідня» «Волонтери на Південному» Володимир Кроснопольський-волонтер хабу «Рідня» «Волонтери на Південному»

 Захід проводився в рамках реалізації проекту ГО Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини», по інтеграції внутрішньо переміщених людей в культурологічний простір звичаїв і традицій Львівщини. Під гаслом. “Віра нас Єднає! Святкуємо разом!” Організатори: ТРК Південний, ГО «Волонтери на Південному», ГО Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини», БФ «Рідня», «Мистецький Центр Люсьєни Винокурової»