Вареники (і не тільки) для Захисників

Делегація на Схід

Там де любов – місця для війни немає!!! Тиждень назад ми великою командою із Стрйської ТГ під проводом голови Олег Канівець повернулися із відвідин наших воїнів-захисників. 

1) Дух військових на високому рівні. Треба комунікувати постійно із нашим воїнством, щоб вони відчували нашу вдячність і любов. Мали зустріч із одним молодим офіцером, назву його просто Дмитром, ну нехай він буде із Харківщини. Ми були вражені його мотивацію, його професіналізмом, його відданістю справі захисту Вітчизни. Він нам дещо показав цікаве. Ми впевнені, що московська гидота на контролі і в постійному страху. 

2) Місто Слов’янськ і Краматорськ дуже красиві міста. Люди привітні. І п.Дмитро і п.Оксана із міської ради, перший заступник військово- цивільної адміністрації, з-к директора школи, яку нам показували, п.Ярослав Золотий із Неоголошена війна. Блокпост 1 , Stanislav Chernohor – https://www.facebook.com/FriendsHands/, Viktor Mytsko (Слов’янська Просвіта) та всі інші, які оргагізовували відкриття пам’ятної дошки Герою України Юрію Дяковському та наше перебування у Словянську дуже патріотичні, щирі та професійні. Чого вони потребують від нас – більше комунікацій, спілкувань. Ми маємо тепер гарну нагоду запросити їх до нас. 

3) Наші бібліотечки подаровані Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” та Кредитна спілка “Вигода” дуже заходять нашим захисникам. Відгуки від читачів подам окремо. А це значить що треба це продовжувати, бо наш воїн має бути освіченим! 

4) Вареники із квасолею зроблені волонтерами фонду громад #Рідня, Пласту, Союзу Союз Українок Стрия та УТВ були дуже смачні. Треба продовжувати). 

5) Церква. З нами були три священники Мирон Гринишин , о.Іван Барабаш Оксана Барабаш Барабаш , о.-капелан Юрій Лисишин. Їх місія служіння у таких мандрівках є надзвичайною. Там є багато парафій українських церков. На жаль ми не запізналися з ними коли були там. Є пропозиція до наших парафій УГКЦ та УПЦ взяти під опіку одну парафію на Сході і налагодити між собою місток щирої любові, підтримки та християнської співпраці. Ну бо це… та це просто по християнськи! Наш Єрусалим і Междугоріє там! У теперішньому Стрийському районі напевне більше 500 парафій УГКЦ+УПЦ!!! Уявляєте собі цю енергію ЛЮБОВІ! Що потрібно у цьому випадку!?. Нічого. Просто лідерство.. і все! Люди все зроблять! Ніяких бюджетів, тендерів))) 

6) Наша сила у самоорганізації та співпраці! Можливості тоді безмежні, а ми непереможні. Бо там де любов місця для війни нема! Слава Україні! Героям Слава!