Учасник фонду - звання почесне!

  “Якщо у вас є яблуко і у мене є яблуко, і ми обмінюємося цими яблуками, то у вас і у мене залишається по одному яблуку. А якщо у вас є ідея і у мене є ідея, і ми обмінюємося ними, то у кожного з нас буде по дві ідеї.”
Джордж Бернард Шоу
 
  Тим то й багатий наш фонд практичними та цікавими ідеями, що завдяки існуванню статуса “Учасник фонду” ми маємо коло проактивних усвідомлених людей, що творять кістяк нашого Гуманітарного штабу “Рідня”. Саме ці люди набувши членство через щомісячний внесок глибоко залучені у діяльність фонду та прийняття рішень, зокрема,   у Програмі “Підтримка активностей місцевих громад у боротьбі з московськими нацистами”.
  Омелян Заревич, засновник ГО “Євроатлантичний вектор”, послідовний практик та рушій програми “Добрий господар”, вмілий кухар й цікавий співрозмовник та Василь Дмитришин, міський голова міста Стрий (2002-2006), засновник та очільник фонду громади села Лисятичі імені отця Андрія Пеленського, людина практичного розуму та чіпкої вдачі, що любить все робити наполегливо та послідовно, людина слова та діла, вмілий господарник, що любить землю, але вміє й помріяти, отримали сьогодні в осідку фонду з рук Голови Наглядової ради п. Петра Маковського найвищу відзнаку “Учасник фонду” та брендований одяг – “форму” з логотипом “Рідня”, який підкреслює приналежність цих людей до достойної спільноти нашого фонду. Стильні парасольки доповнили образ наших поважних Учасників.
  Наша спільнота Учасників фонду незмінно зростає, підтверджуючи впевненість Петра Маковського у тому, що ми їх будемо мати тисячу осіб, внески яких можуть досягати спільно мільйона гривень, який ляже цеглинкою у нашу будівлю самоорганізації та розбудови України. 
   
 
#фондРідня #ВПО #волонтери #допомогаВПО #допомогаАрмії #творимо гідні громади