Стрийська міська толока

Стрийська міська толока

Фонд Рідня від початку війни переорієнтував свою діяльність на гуманітарну допомогу нашим захисникам та внутрішньо переміщеним особам. З плином часу ми зрозуміли, що тим сім’ям, які прихистив наш гостинний край, потрібно дещо більше, ніж звичайна матеріальна допомога. Великої уваги потребує і їх емоційний стан та рівновага. Очевидно, що нові умови побуту, необхідність жити у незнайомому місті спричинила потребу влитися у наше середовище, вийти за межі маршруту реєстрація-отримання -допомоги-прихисток та відчути себе потрібним і таким, що, незважаючи на особисті негаразди, може поділитись своїм часом та силою для блага інших. 
 Тож такою чудовою нагодою стала стрийська міська толока на центальному річковому пляжі, співорганізатором якої став і наш фонд у партнерстві з громадською організацією “Перспектива Стрийщини” та туристично-інформаційним центром “Стрий”, де ми спільно з внутрішньо переміщеними особами з Києва, Харкова, Дніпра прибрали берег карпатської річки Стрий, щоб улітку наші гості могли відпочити на її чистому березі та насолодитись красою нашої землі.
 Тож якщо ви хочете допомогти внутрішньо переміщеним особам чи самі, прибувши до нас, відчуваєте у собі силу й бажання допомагати таким як ви, просимо зголошуватись у формі та подавати свою ідею інтеграції ВПО у нашу громаду. 
Детальніше про Благодійну програми «Підтримка активностей місцевих громад для перемоги над московськими нацистами»