Наших Приятелів побільшало

Поезія – слово!Поезія – пісня,
Поезія – вільна душа.
Де серце розкриле –
Там дума провісна
У віршах безсмертя звіща.
Д. Тернівський
Серед кращих винаходів людства — поезія, займає почесне місце. Це своєрідна музика, кожна нота якої – частина твого життя. Часто поезія – це сповідь, молитва, порада, крик або шепіт душі.
Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, закликає мислити образами, допомагає спілкуванню, розширює кругозір. Найкращим визначенням поезії є слова Ліни Костенко: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». З цим важко посперечатися. Цінність поезії в тому, що кожен читач знаходить тут щось своє. Вона входить в наше життя з дитинства і залишаться з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле.
Сьогодні у Народному домі с. Білий Камінь зібралися творчі особистості-поетеси : Єва Тоцька, Ірина Білінська, Ірина Гирило, які об’єднали навколо себе юних поціновувачів поезії! Тепла, дружня атмосфера сприяла відкритості та щирості всіх присутніх.❤️?Смакуючи чаєм, гості читали вірші, жартували, говорили де “черпати” натхнення для написання, ділилися досвідом. Тішить, що наша молодь також себе активно і творчо проявила. Дітки цитували власну й чужу поезії, запитували, ділилися враженнями від почутого. Дякую гостям, що надихаєте❤️?❤️
Захід відбувся в рамках перемоги у конкурсі, який проводив Фонд громад Рідня. “Поетична кав’ярня”. Це сталий проект, де можуть збиратися творчі особистості – жителі громади і з числа ВПО за чашкою кави, ділитись переживаннями, мріями, читати вірші!
Окреме спасибі Лесі Горготі за смаколики для наших дітокЛісові ініціативи і суспільство ForestComomom за іграшки 

За матеріалами Марії Дубницької