Найбільший фонд світу

Тут цікаво чи не так?

На що витрачає кошти найбільший фонд світу?

Найбільший фонд світу
Найбільший фонд світу

Фонд Білла і Мелінди Гейтсів (англ. Bill & Melinda Gates Foundation, BMGF) — найбільший у світі благодійний фонд, заснований Біллом Гейтсом та його дружиною Меліндою. Одним з членів правління фонду — американський підприємець Воррен Баффет[4]. Офіційно фонд покликаний діяти «згідно з інтересами та пристрастями родини Гейтс»
Фонд заснований 1994 року і спочатку іменувався Фонд Вільяма Гейтса (англ. William H. Gates Foundation). 1999 року назву замінили на Фонд Білла і Мелінди Гейтсів, а в 2000 році відбулося його злиття з Освітнім фондом Гейтса (англ. Gates Learning Foundation). Фонд базується в Сіетлі і має в своєму розпорядженні кошти в розмірі близько 26 млрд. доларів. За свою благодійну діяльність Білл і Мелінда Гейтс (а також музикант Боно) у 2005 році визнані людьми року за версією журналу «Тайм». У 2006 році Воррен Баффет зробив найбільше в історії США пожертвування на суму 37 мільярдів доларів.

Головна мета фонду — підтримка і поліпшення системи охорони здоров’я, а також подолання голоду в бідних країнах. Кошти фонду направлялися на програму з попередження і лікування СНІДу і туберкульозу, на боротьбу з малярією, в проект з імунізації дітей в Індії та Африці та інші ініціативи.

Пріоритетний напрямок фонду в Сполучених Штатах — програма щодо вдосконалення системи освіти. Так, в 2009 році фонд оголосив про намір виділити 12,9 млн доларів на поліпшення методів дистанційного навчання в США, підтримку сучасних мультимедійних навчальних матеріалів, а також створення інтерактивних навчальних класів[6] Восени 2009 року фонд надав Україні грант на суму 25 млн доларів для комп’ютеризації близько тисячі публічних бібліотек
За матеріалами Вікіпедії