Фонду громад РІДНЯ - 10 років!

10 років розвитку доброчинства і самоорганізації громад!

Рівно 10 років тому, 03 листопада 2011 року, наш благодійний фонд “Фонд громад “Рідня” був зареєстрований, а значить, із погляду держави, формально почав жити!. Два засновники – Кредитна спілка “Вигода” та Стрийська Єпархія УГКЦ розпочали цю спільну подорож співпраці, базовану на цінностях служіння нашим спільнотам.

 Це неймовірний шлях надзвичайно цікавої мандрівки із розвитку місцевої філантропії (добродіянь). Ми не зробили щось надзвичайного, ми просто системно працюємо над гуртуванням наших громад та підтримуємо їх активності через Конкурс проєктів, розвиток волонтерства та організацію подій, що об’єднують проактивних та заохочують тих, хто спостерігає.

 Наша місія – Творити гідні громади, як нам видається, відповідає духові часу, у якому живемо, і служить найголовнішому, що робило україців і робить нас найміцнішими – самоорганізації, самоконтролю, самовідповідальності та проактивності.

Наше охоплення – це практично вся Львівщина, тобто там де працюють наші засновники – кредитна спілка “Вигода” та Стрийська єпархія.

Наші досягнення – це понад 1 500 000 грн зібраних коштів на проєкти. Коштів,  зібраних в основному через благодійні скриньки, тобто від пересічних людей. Ми профінасували понад 170 проєктів і через внески конкурсантів примножили нашу суму як мінімум у пять разів, кошти, ресурси, які вони додали після нашої заохоти. Кільськість наших волонтерів сягає більше 300, а тих, які долучалися хоча б один раз вже давно перейшла рубіж 500! При нашій організаційній підтримці запрацювали три місцевих фонди громад, які вражають своїми результами – с.Гірне, Стрийського р-ну (Ярослав Білан), Благодійний фонд громад “Добрі справи” м. Костопіль (засновник, натхненник, великий мецентат та хранитель старожитностей Володимир Дзьобак), Фонд громади села Лисятичі ім.отця Андрія Пеленського (голова Василь Дмитришин).

Наше майбутнє – усвідомлене доброчинство тисяч людей, які стають учасниками-приятелями нашого фонду, які системно вносять внески і які долучаються до управління фондом, впливають на політику, визначають пріоритети. Простий розрахунок – 1000 учасників-приятелів, що жертвують по 200 грн місячно, це 200 000 грн у місяць, а це 2 400 000 грн у рік! Можливості наші стають неймовірними! Ми вже почали – нас вже понад 20 учасників і їхні внески від 50 до 7000 грн/місячно! Долучайтеся!  https://docs.google.com/…/1FAIpQLSekOjcT9dr…/viewform

Принагідно хочеться подякувати всім хто долучався, навчав, щиро вболівав за нас. Це насамперед Volodymyr SheyhusОксана Руда – Isar Ednanniannia, Анастасія Попсуй – Філантропи, всій дружній команді фондів громад України.

Дякую пп. Tamara DenysenkoWalter Denysenko за велику довіру та спільні добрі справи, які чинимо у рамках Вашого іменного фонду у нашому фонді і маємо нагоду спільно добродіяти – українцям із США і українцями в Україні!

Дякую за системне партнерство із Християнська служба порятунку в реалізації програми #ДобрийГосподар.

Щире дякую нашому першому директорові Оксана Шмілик, а також теперішній групі виконавців Святослав СурмаІгор КоверданОлег Шмілик, Олександра Павлюкович

Дякую нашим учасникам-приятелям – Андрію Оленчику (Lina Savelyeva), Ігорю Чорновусу, Taras Senkiv. о.Іван Барабаш (Оксана Барабаш Барабаш), Юрій МокрицькийІван ГарбовськийЛеся МаковськаСофія МаковськаRoman Yatskovskyy. Ярослав Білан, Yuri KomarnitskiOksana DenysІрина Петрів, Йосиф Соснюк, Святославу Сурмі, Natalya Belyukina, Марії Василишин, Лесі Посацькій та іншим.

Щиро вдячний також членам Наглядової ради (Владика Тарас Сеньків, Роман Берездецький, Ігор Рінило, Ірена Шандра, Марта Остапович, о.Іван Барабаш, які приділяють час для того, щоб звіритися чи на правильній дорозі виконавці).

Дуже символічно, що сьогодні кількість підписантів нашої сторінки у ФБ Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” склала 1000 осіб!!! Чим це не круто! Запрошуємо всіх моїх друзів вподобати!

Не минайте наших благодійних скриньок) Вони всюди!) Творімо добрі справи разом!

Дай нам Боже і на многая і многая літа!

 З повагою, Голова Наглядової ради фонду громад “Рідня” Петро Маковський