Конюхівські ґаздині
![](https://www.ridnya.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/277504203_7322120544495772_7434252091902286644_n.jpg)
Тушківки від “Конюхівських ґаздинь”
“Народ, який не хоче годувати свою армію, скоро буде годувати чужу “
Наполеон Бонапарт
Тому “Конюхівські ґаздині” завдяки співфінансуванню фонду “Рідня” подбали, щоб наші воїни були ситі, і відповідно сильні та могли добряче бити нашого ворога! Тож 300(!) тушківок, які приготували дбайливі господині, вже на передовій і належно оцінені нашими Захисниками.
Подати ідею й отримати підтримку Вашої ініціативи можна за посиланням