Енергетичні бомби для ЗСУ
![](https://www.ridnya.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/62-i-724x1024.jpg)
Голова Гуманітарного штабу Пласту, що в Стрию, Оксана Кобрин, вже неодноразово разом з своєю командою (Галина Кітраль etc) доказувала, що всі проєкти, які вони втілювали за співфінансування нашого фонду, неодмінно корисні та вкрай потрібні – чи то регулярні зустрічі з підлітками з числа ВПО за настільними іграми, чи то приготування енергетичних сумішей з сухофруктів та горіхів. Ось тільки послухайте ці емоції: