Допомога військовослужбовцям
![](https://www.ridnya.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/81_i-724x1024.jpg)
![](https://www.ridnya.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/screenshot_11-1.png)
“Ми батьки хлопців, які зараз знаходяться на передовій. Висловлюємо велику подяку “Благодійному фонду Рідня” за грошову допомогу, за яку було закуплено продукти і одяг і різні ще потрібні для наших хлопців речі- Польові кухні, газові балончики , сигарети, засоби гігієни, білизна,ліки… І щира подяка о. Івану Купранець і парафіянам церкви “Святого Миколая” села Монасирець, за пожертви і спільну допомогу у підтримці наших воїнів.”
#фондРідня #ВПО #волонтери #допомогаВПО #допомогаАрмії #творимогіднігромади